Ansatte

< Alle

Vi har følgende stillinger i administrasjonen i Vålerenga Fotball pr augsut 2022:

 

Klubbdirektør

Harriet Rudd

E-post: harriet.rudd@vif.no

Mobil:  45865135

 

Økonomiansvarlig

Mikael Pettersson

E-post: regnskap@vif.no

Mobil: 406 402 31

 

Sportslig leder

Stefan Danielsson

E-post: stefan@vif.no

Mobil: 473 855 03

 

Utviklingssjef jenter

 

 

Sportslig leder gutt 8-12 år

Clement Sebazungu

E-post: Clement.Sebazungu@vif.no

Mobil: 91584956

 

Sportslig leder jente 8-12 år

Cecilie Berg-Hansen

E-post: ceciliebh@hotmail.com

 

Sportslig ansvarlig Akademi, treningstider og sportslig leder ungdom base

Rune Viraj Strand

E-post: rune.strand@vif.no

Mobil: 98695066

 

Sportslig leder ungdom rekrutt og sportslig ansvarlig fotballskoler

Joakim Wanderaas

E-post: joakim.wanderaas@vif.no

Mobil 93088199

 

Sportslig leder ungdom jente

Kenneth Østerås

E-post: kenneth.osteras@vif.no

 

Oppstartsansvarlig

Karine Nilsen

E-post: karine.nilsen@vif.no

 

Klubbkonsulent 

Hildegard Wilsgård

E-post: hildegard@vif.no

 

Klubbkonsulent – Arrangement/utstyr/rekruttering

Karen Werner

E-post: karen@vif.no

Mobil: 924 081 04

 

Markedsansvarlig

Jens August Dalsegg

E-post: jens@vif.no

Mobil: 916 768 45

 

Sosiale medier (40/20% Damer A og øvrig klubb):

Fredrik Bergo

E-post: Fredrik.bergo@vif.no

 

Bane- og anleggsansvarlig

Terje Risa

E-post: terje.risa@vif.no

Mobil: 90544588

 

Sportslig leder Damer A

Eli Landsem

E-post: eli@vif.no

 

Administrativ leder Damer A

Egil Ødegaard

E-post: egil@vif.no

Mobil: 913 351 78

 

Forrige Styret
Neste Dommere