Ansatte

< Alle


Vi har følgende stillinger i administrasjonen i Vålerenga Fotball pr januar 2024:

Henvendelser sendes til
fotball@vif.no

 

Klubbdirektør

Harriet Rudd

E-post: harriet.rudd@vif.no

Mobil:  45865135

 

Økonomiansvarlig

Stefan Danielsson

E-post: regnskap@vif.no

E-post: stefan@vif.no

Mobil: 47385503

 

Sportslig ansvarlig Akademi

Rune Viraj Strand

E-post: rune.strand@vif.no

Mobil: 98695066

 

Sportslig leder 4-8 år / 9-11 år gutter base 

Ole Martin Aunli

E-post: ole.aunli@vif.no

Mobil: 46918679

 

 

Sportslig leder 9-13 år jenter base 

Melenie Watts

E-post: melenie.watts@vif.no

Tlf: 98495900

 

Sportslig leder 12-13 år gutter base

Leo Carlsson

E-post: leo.carlsson@vif.no

Mobil: 97332165

 

Sportslig leder 14-19 år jenter base

Adriana Imeri

E-post: adriana.imeri@vif.no

Mobil: 46544471

 

 

Sportslig leder 14-19 år gutter base

Muneeb Ul Haq

E-post: muneeb.ul.haq@vif.no

Mobil: 41313305

 

 
Sportslig leder jenter elite og gutter rekrutt

Sportslig ansvarlig fotballskoler

Joakim Wanderås

E-post: joakim.wanderas@vif.no

Mobil: 93088199

Utviklingssjef jenter

Eline Torneus

E-post: eline.torneus@vif.no 

 
Teamleader klubbdrift  

Nikolai Norum

E-post: nikolai.norum@vif.no

Mobil: 98441627

Medlems- og kommunikasjonsansvarlig

Cecilie Laursen

E-post: fotball@vif.no

E-post: cecilie.laursen@vif.no

Rådgiver – arrangement

Frank Ove Hansen

E-post: frank.ove.hansen@vif.no 

 
Rådgiver marked og kommunikasjon

Karine Nilsen

E-post: karine.nilsen@vif.no

Mobil: 41340906

Medieansvarlig og innholdsprodusent (Damer A og øvrig klubb):

Fredrik Bergo

E-post: Fredrik.bergo@vif.no

 

Bane- og anleggsansvarlig

Terje Risa

E-post: terje.risa@vif.no

Mobil: 90544588

 

 

Administrativ leder Damer A

Egil Ødegaard

E-post: egil@vif.no

Mobil: 91335178