Ansatte

< Alle

Vi har følgende stillinger i administrasjonen i Vålerenga Fotball pr oktober 2020:

  • Daglig leder (100%)
  • Klubbkonsulent – medlemshåndtering (100%)
  • Klubbkonsulent – Arrangement, dommere og utstyr (100%)
  • Sportslig ansvarlig barne- og ungdomsfotballen (100%)
  • Økonomimedarbeider (100%)
  • Bane- og anleggsansvarlig (50%)
  • Administrativ leder Damer A (50%)

I tillegg har vi flere sportslige ansatte, hovedsaklig i små stillingsprosenter, men også noen større som har ansvar for elitelagene samt Damer A.

 

Daglig leder

Morten Grødahl

E-post: morten.grodahl@vif.no

Mobil: 474 001 50

 

Økonomiansvarlig

Mikael Pettersson

E-post: regnskap@vif.no

Mobil: 406 402 31

 

Sportslig ansvarlig barn og ungdom

Stefan Danielsson

E-post: stefan@vif.no

Mobil: 473 855 03

 

Klubbkonsulent – Medlem

Tine Grødahl

E-post: tine@vif.no

Mobil: 452 29 696

 

Klubbkonsulent – Arrangement/utstyr/rekruttering

Karen Werner

E-post: karen@vif.no

Mobil: 924 081 04

 

Markedsansvarlig

Jens August Dalsegg

E-post: jens@vif.no

Mobil: 916 768 45

 

Utviklingssjef jenter

Monica Knudsen

E-post:

Mobil:

 

Sportslig ansvarlig Akademi

Sebastian Olafsen

E-post: sebastian.olafsen@vif.no

Mobil: 907 091 84

 

Bane- og anleggsansvarlig

Terje Risa

E-post:

Mobil:

 

Sportslig leder Damer A

Eli Landsem

E-post:

Mobil:

 

Administrativ leder Damer A

Egil Ødegaard

E-post: egil@vif.no

Mobil: 913 351 78

 

Forrige Styret
Neste Dommere