Dommere

< Alle

Vålerenga Fotball ønsker flere aktive fotballdommere – ønsker du å bli fotballdommer?

Rekrutteringsdommerkurs avholdes flere ganger i året i NFF Oslo. Normalt i januar/februar og i juli. Vålerenga Fotball dekker en gitt utstyrssum og kostnader knyttet til obligatoriske kurs for dommere som står i klubben.

For mer informasjon og innmelding ta kontakt med våre dommeransvarlig Karen Werner: karen@vif.no

Du kan også besøke NFF Oslo sine sider for mer informasjon: https://www.fotball.no/kretser/oslo/dommer/ 

Serie-, turnering-, cup-, og treningskamper.

Vålerenga har mange registrerte dommere som kan kontaktes og benyttes ved behov, både i serie-, cup, og treningskamper.

Liste over alle kretsdommere i Vålerenga Fotball:

Navn E-post Mob
Jørn Tysnes jrn.tysnes@yahoo.com 98366270
Hicham Barrar hichambarrar@yahoo.no 93693219
Fehd Elhour fehd_14@hotmail.com 99853453
Vedad Kapetanovic vedad.kapetanovic@schibsted.no 40602433
Jonas Virtanen virtanen_95@hotmail.com 97607161
Shadi Alzaghari shadi.alzaghari@gmail.com 45425516
Ardian Fetisi ibro@getmail.no 47376284
Alan Aalamo alan9570@hotmail.com 93866885

Vålerenga Fotballs dommere prioriteres så langt det lar seg gjøre og dommer(e) blir primært satt opp etter sitt nivå fra sist sesong. Ellers benyttes andre dommere i NFF Oslo der det er behov.

Her kan du søke opp ledige kretsdommere i Oslo: https://www.fotball.no/fotballdata/finn-ledige-dommere/

Klubbdommere:

Yngre klubbdommere kan benyttes i barnefotballen.Send mail til karen@vif.no for kontaktinformasjon.
Alle dommere skal honoreres etter NFFs reglement og lagene skal motta kvittering for betaling av dommere. I turnering-, cup-, og treningskamper kan egne satser avtales.

Man kan forøvrig finne ledige dommere til seriekamper via kretsen søkemotor her: https://www.fotball.no/fotballdata/finn-ledige-dommere/

Forrige Kassererrollen
Neste Økonomiansvarlig