Er du klubbens nye G19-rekrutt trener?

Våre dyktige rekrutt spillere født i 2003 og 2004 søker etter en målrettet trener som skal hjelpe de med målsetningen om å bli best mulig individuelt, samtidig som de vil rykke opp som lag til G19 1 divisjon.

Spillertroppen vil komme fra vårt G2004-lag (som akkurat vant årets oppgave av OBOS Cup) samt de spillerne født 2003 som ligger lengst fremme i sin utvikling. De har sammen hatt et givende års erfaring fra G19 2 divisjon og vi som klubb deler spillernes ambisjon om en tøff målsetning i 2021.

Laget kommer til å trene 3-4 ganger i uken, både på oppvarmet kunstgress samt inne i Vallhall i vintermånedene.

Som hovedtrener for G19-rekrutt forventes du å ha:

-Noen eller flere års erfaring som trener fra aldersbestemt fotball

-Utdanning minimum Bachelor Trenerrollen og/eller UEFA B-lisens (personer med relevant realkompetanse kan også komme i betraktning)

-Et ønske om å bli en bedre trener hver dag. Dette gjennom oppfølging fra faglig ansvarlige samt aktiv deltakelse i et meget godt trener- og klubbmiljø.

-Et ønske om å vise deg frem og på sikt søke enda større utfordringer i klubben.

-Støtter og kan arbeide aktivt med klubbens verdier – Stolt, Raus, Glad og Målrettet.

Vi ansetter riktig kandidat så snart vi kan. Ved rask ansettelse kan ny hovedtrener være med i prosess planlegging spillertropp 2021.

En større rolle i klubben kan være aktuelt for riktig kandidat.

Høres dette interessant ut? Send en kort søknad med CV til enten sportslig ansvarlig for avdelingen Jack Brazil (jack.brazil@vif.no tlf. 41347318) og/eller Stefan Danielsson (stefan@vif.no tlf. 47385503)

Vedlegg: